bdswiss erfahrung

Řídící jednotka  |  IP kamera  |  Ovladač klimatizace  |  Termostatická hlavice  |  Termostat  |  Zesilovač signálu  |  Stmívač  |  ON / OFF vypínač | "Dvojitý ON / OFF vypínač"  |  Ovladač rolet / žaluzií  |  Teplotní čidlo  |  ON/OFF termostat  |  Ovladač RGB světel  |  Dálkový ovladač  |  Siréna  |  Spínaná objímka žárovky  |  Spínaná zásuvka  |  Jednofázový měřič spotřeby  |  Třífázový měřič spotřeby  |  Senzor otevření dveří / oken  |  Detektor úniku vody  |  Multifunkční senzor  |  Senzor osvětlení  |  Detektor kouře

 

 

 

Řídící jednotka

NETIC main unit (řídící jednotka) je mozkem celého systému. Slouží ke správě a ovládání všech připojených NETIChome a kompatibilních zařízení, jako jsou stmívače, ovladače žaluzií, On / Off vypínače, dvojité vypínače, teplotní čidla, a mnoho dalších. Díky připojení k internetu můžete jednotku a všechny moduly s ní spojené ovládat téměř odkudkoliv.

 

 

 

 

 

 

IP kamera

Bezdrátová IP kamera je efektivní a uživatelsky přívětivá síťová kamera, podporující jak kabelové, tak bezdrátové připojení k síti. Při připojení do vašeho NETIChome systému získáte další způsob zabezpečení vašich prostor. Kameru lze ovládat a prohlížet z webového prohlížeče i z mobilního zařízení. Kamera je dodávána v bílé nebo černé barvě.

 

 

 

 

 

 

Ovladač klimatizace

Tento modul umožňuje ovládání klimatizací většiny výrobců. Je napájen USB kabelem, ale může být napájen i AAA bateriemi a je možné jej umístit kamkoliv v blízkosti již namontované klimatizace. Umožňuje například nastavení teploty, načtení aktuálně nastavené teploty, vypnutí či zapnutí klimatizace, případně další funkce.

 

 

 

 

 

 

 

Termostatická hlavice

Termostatický radiátorový ovladač slouží ke vzdálenému nastavení vytápění, ale i k automatické korekci teploty v místnosti. V kombinaci s dalšími moduly je například možné zamezit vytápění v případě větrání nebo při spuštěné klimatizaci. Ovladač je napájen dvěma AA bateriemi, k jeho montáži na topné těleso tedy není třeba dodatečné kabeláže ani přívod elektrického proudu a díky vestavěným tlačítkům je možné nastavit požadovanou teplotu přímo na něm.

 

 

 

 

 

 

Termostat

Termostat lze použít k regulaci teploty jednotlivých topných těles ve vaší domácnosti, jako jsou radiátory, ústřední topení a podlahové vytápění. Je dodáván ve dvou provedeních: s regulátorem teploty, určený pro konkrétní místnosti (například do obývacího pokoje) a centrální ovladač, který sbírá data z regulátorů a může tyto regulátory ovládat, případně je vypnout. Centrální ovladač se zpravidla montuje v blízkosti kotle.

 

 

 

 

 

 

 

Zesilovač signálu

Tento modul slouží k rozšíření signálu potřebného ke komunikaci modulů s řídící jednotkou. Používá se v místech, kde je signál hůře dosažitelný. Většina modulů sama slouží jako zesilovač signálu, tudíž tento samotný je montován pouze na místa, kde je potřeba překlenout delší vzdálenost mezi jednotlivými moduly, je třeba jej ovšem připojit do elektrické sítě.

 

 

 

 

 

 

 

Stmívač

Zařízení sloužící k plynulému stmívání a rozsvěcení světel, ovládání otáček ventilátorů, apod. Zařízení umožňuje připojení teplotního čidla. Jedná se o první světelný stmívač na světě, který dokáže ovládat a kontrolovat jak nízkonapěťové halogenové žárovky s elektronickým transformátorem a stmívatelné kompaktní fluorescenční světla, tak i běžné žárovky pracující v 230V síti. Toto zařízení slouží také jako zesilovač signálu.

 

 

 

 

 

 

 

ON / OFF vypínač

Tento modul se používá pro zapnutí nebo vypnutí  elektrických zařízení, jako jsou světla, ventilátor, trouba, pračka, žehlička, zásuvka, garážová vrata, elektrický radiátor, ohřívač vody, atd ... Extrémně malé rozměry a speciálně navržený tvar zajišťuje velmi jednoduchou instalaci (plus snadné upevnění kabeláže) uvnitř zapuštěné instalační krabice. Slouží jako zesilovač signálu a je k němu možné připojit teplotní čidlo.

 

 

 

 

 

 

 

Dvojitý ON / OFF vypínač 

Podobný modul jako předchozí, tento ovšem dokáže ovládat i 2 elektrická zařízení. Svými rozměry je s jednoduchým vypínačem  srovnatelný, tudíž jej lze také lehce zabudovat do instalační krabice. Slouží jako zesilovač signálu a je k němu možné připojit teplotní čidlo.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ovladač rolet / žaluzií

Modul sloužící k ovládání motorů rolet, žaluzií, ale třeba také garážových vrat nebo bran. Díky svým malým rozměrům je možné tento ovladač namontovat do běžné zapušťené montážní krabice, ale také do vypínače ovládajícího motory stínících zařízení nebo motory ovládající garážových vrata, vjezdové brány, atd. Následně lze ovládat i částečné otevření či zavření daných zařízení.

 

 

 

 

 

 Teplotní čidlo

Toto čidlo slouží k monitorování teploty. Lze připojit k jakémukoliv ON/OFF vypínači, Dvojitému ON/OFF vypínači, Stmívači nebo Ovladači rolet / žaluzií. Díky dostatečné délce přívodního kabelu je možné čidlo umístit na místa, kde je potřeba teplotu monitorovat (podlaha, stropní podhled), případně jej lze nainstalovat do speciální krabičky a umístit jej do soustavy nástěnných vypínačů.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ON/OFF termostat

Tento modul slouží nejen k monitorování teploty, ale také k ovládání nebo automatizaci různých zařízení na základě naměřených hodnot. Termostat je vhodný k ovládání elektrického nebo vodního podlahového vytápění, elektrického ohřívače vody, tepelného čerpadla, případně dalších druhů vytápění. ON/OFF termostat lze nastavit pro automatické spínaní, zároveň je možné jej ovládat ručně pomocí mobilní aplikace nebo počítače.

 

 

 

 

 

 

 

Ovladač RGB světel 

Tímto modulem lze ovládat sestavy RGB světel nebo RGB LED pásků. Ovládat můžeme každou barvu zvlášť (červenou, zelenou, modrou) nebo pomocí počítače nastavit světelné scény namícháním těchto barev dle vlastních požadavků. Mimo ovládání lze světla nastavit i v závislosti na okolním prostředí (například při poklesu vnější teploty rozsvítit modrou, při spuštění spotřebiče v kuchyni rozsvítit červenou, atp.).

 

 

 

 

 

 

Dálkový ovladač

Bateriový dálkový ovladač (klíčenka) může sloužit standardně pro ovládání vjezdových bran nebo garážových vrat, ale také k ovládání venkovního osvětlení. Ovladač disponuje čtyřmi tlačítky, je tedy možné jím ovládat až 4 zařízení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siréna

Bezdrátová bezpečnostní siréna sloužící k varování zvukovým i vizuálním signálem, což snižuje pravděpodobnost, že by mohla být tato siréna přehlédnuta nebo ignorována. Rovněž je možné si zvolit intenzitu zvukového signálu až do výše 100db. Díky možnosti napájení bateriemi lze sirénu namontovat i mimo obytné prostory, kam nedosahuje rozvod elektrického proudu.

 

 

 

 

 

 

 

Spínaná objímka žárovky

Modul pro dálkové ovládání světel. Je určen k jednoduchému uchycení mezi žárovku a světelný spotřebič (lampu, stropní světlo, apod.) a světlo je tak možné ovládat přes centrální jednotku, případně díky aplikaci jednoduše zjistit, zda dané světlo svítí či nikoliv. V kombinaci s dalšími moduly je objímku možné využít příkladně ke spuštění osvětlení v případě nižší hladiny okolního světla (schodišťové osvětlení). Spínaná objímka žárovky také slouží jako zesilovač signálu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Spínaná zásuvka

Jedná se o dálkově spínanou zásuvku s integrovaným měřičem spotřeby elektrické energie a slouží zárověň jako zesilovač signálu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jednofázový měřič spotřeby

Senzor sloužící k měření spotřeby elektrické energie v jednofázové síti. Po zapojení tohoto modulu získáte nejen přehled o spotřebované elektrické energii, ale při zadání aktuální ceny za kwh do centrální jednotky získáte informace v zadané měně a budete tak mít přesný přehled o finanční náročnosti vaši domácnosti nebo kanceláře.

 

 

 

 

 

 

 

Třífázový měřič spotřeby

Senzor sloužící k měření spotřeby elektrické energie v třífázové síti. Po zapojení tohoto modulu získáte nejen přehled o spotřebované elektrické energii, ale při zadání aktuální ceny za kwh do centrální jednotky získáte informace v zadané měně a budete tak mít přesný přehled o finanční náročnosti vaši domácnosti nebo kanceláře.

 

 

 

  

 

 

  

 

 

Senzor otevření dveří / oken

Senzor sloužící k detekování otevřených oken nebo dveří. Díky bateriovému napájení a velmi malým rozměrům je možné připevnit senzor na jakékoliv dveře nebo okna a v kombinaci s pohybovým čidlem, sirénou a kamerou může tvořit systém zabezpečení pro vaši domácnost nebo kancelář nebo stavební prvek pro automatizaci domácnosti.

 

 

 

 

 

 

 

Detektor úniku vody

Modul sloužící k detekci zaplavení, úniku vody, případně deště. Použitelný například v prostorách, kde se dá únik vody nebo zaplavení předpokládat (bazén, whirlpool), tak i v prostorách, kde se běžně únik vody nepředpokládá (příkladně při poruše klimatizace, nejčastěji v serverových nebo technických místnostech).

 

 

 

 

 

 

 

Multifunkční senzor

Tento senzor v sobě kombinuje několik funkcí najednou: detekci pohybu, měření teploty, vlhkosti a  detekci světla. Slouží jako jeden z hlavních prvků pro zabezpečení prostor a domácí automatizaci. Dokáže vyvolat poplach v případě detekce pohybu a oznámit tuto událost uživateli spuštěním sirény, případně odesláním varovného e-mailu. Rovněž dokáže monitorovat a oznamovat překročení konkrétní teploty, zvýšení nebo snížení požadované vlhkosti nebo intenzity světla.

 

 

 

 

 

 

 

 

Senzor osvětlení

Senzor sloužící k měření intenzity osvětlení v místech, kde není vhodné použít multifunkční senzor, například automatické stahování žaluzií...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Detektor kouře

Modul sloužící k detekci kouře a ohně. Může sloužit k automatickému spuštění ventilačního zařízení například v kuchyních nebo jako základní detekce požáru (doporučeno v kombinaci s multifunkčním senzorem). Při použití pro bezpečnostní účely je třeba brát ohled na skutečnost, že modul je napájen bateriemi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NETIChome na webu

Tuesday the 23rd - Adaugeo - HostAfford.com